Четвер, 25.04.2024, 15:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Шуринський ліцей з початковою школою та гімназією

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Жовтень » 28 » Позакласний захід з предмету Захист Вітчизни на тему «А, нумо, хлопці»
22:36
Позакласний захід з предмету Захист Вітчизни на тему «А, нумо, хлопці»

Автор: Бондаренко М.Ю.

Позакласний захід з предмету Захист Вітчизни  на тему «А, нумо, хлопці»

Вчитель: (вступне слово)

Добрий день, юнаки і дівчата, вчителі та батьки! Перш за все хотілося б привітати всіх хлопців зі святом Захисника Вітчизни. Побажати вам, майбутнім захисникам, щастя, здоров’я, та всього найкращого у житті.

(Привітання дівчат майбутнім захисникам Вітчизни)

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слави своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних віків.

Джерельний тихий спів води,

Безкрайнії степів простори,

І смерековії ліси,

Широкі плаї, круті гори!

Духмяний хліб на рушнику,

Гостинно розпростерті руки,

Щасливу матері сльозу,

І дідуся з веселим внуком!

За бескиди й дніпровські схили,

За наш пісенний славний рід,

За пламінь в косах у калини,

І за чумацький небозвід!

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі "СЛАВА!"

Українські захисники!

Вчитель.

1) Оголошує правила змагання. Основні принципи чесної боротьби.

2) Обрати журі.

Конкурс І.

«Теоретична підготовка»

Всі ви напевно вчили історію і пам’ятаєте таку історичну сторінку, як козацтво. Слава про цих мужніх захисників Вітчизни пройшла через віки і живе до сьогодні. Тож уважно слухайте запитання. Слово «козак» іноземного походження. То що ж воно означає в перекладі на українську мову? Обом командам хвилина на роздуми, після чого ви здаєте листочки з вашими відповідями шановному журі.

(Відповідь: вільна людина).

Конкурс ІІ.

Лівоооо…руч!!!

Учасники обох команд мають вишикуватись у шеренгу. По команді ведучого, вони мають різко (рівнятися) повертатися у той бік, у який накаже ведучий. Ця гра на координацію і реакцію. Чому на реакцію? Тому що головним завданням ведучого є не просто давати команди, а затягувати слова, акцентуючи на останню частину команди "…РУЧ". Тобто: "ЛівоооооооооооооРУЧ!", "ПравооооооооооооРУЧ!". І тільки на "…РУЧ" хлопці мають повертатися. Або «Круууууу…ГОМ!»

  Хто повернувся останнім, чи не в той бік - виходить з гри. І так поки не залишиться один хлопець з шеренги.

Конкурс ІІІ.

Влучний кидок.

Учасники стають в колону по одному і атакують баскетбольний кошик (кожна команда – свій) з лінії штрафного кидка по черзі за 1 хвилину, або до того моменту, коли одна з команд набере 10 очок.

Конкурс ІV.

 Сапери (конкурс капітанів).

Тепер конкурс на вашу уважність. Під цією хустинкою знаходяться десять предметів. Я на кілька секунд підніму хустинку і ви повинні запам’ятати якомога більше предметів. Потім ви пишете перелік цих предметів і передаєте список журі. Кожен предмет – один бал.

 Конкурс V.

Полоса перешкод.

На лінії старту у першого учасника в руках канат для лазіння (у спортивному залі є два канати, прикріплених до стелі симетрично). За командою судді учасник, схопившись за канат виконує «маятник» з приземленням за контрольною лінією, підтягується на руках, лежачі на гімнастичній лаві, долає будь-яким способом перешкоду (гімнастичний козел), пробігає по гімнастичній лаві, яка піднята одним краєм і закріплена за гімнастичну стінку, спускається з гімнастичної стінки, робить перекид уперед, пролазить під перешкодою, перед фінішуванням бере канат і віддає його наступному учаснику, який знаходиться на лінії старту.

Конкурс VІ.

Солдатський побут.

В конкурсі бере участь по два учасники від кожної команди. По сигналу судді перший учасник бере ніж і починає чистити картоплину. Як тільки він покладе ніж і почищену картоплину, другий учасник бере голку з ниткою і починає пришивати ґудзик до клаптика матерії (треба зробити якнайменше 5 стібків).

Конкурс VІІ.

Черговий кухар 

Український солдат має бути ситим. І нагодованим добре. Треба пояснити, що кожен з них може бути черговим по кухні. А своїх однополківців треба нагодувати швидко і смачно. Зараз ми будемо перевіряти, яким буде солдат - голодним чи ситим - якщо ви його годуватимете.

Команди повинні придумати меню солдатського обіду: перша страва, друга і третя. Хлопці мають вказати інгредієнти, та як приготувати ці страви.

Конкурс VІІІ.

Перетягування канату.

В змаганнях бере участь команда у повному складі. За сигналом судді учасники починають  тягнути канат, кожна команда у свою сторону. Програє команда, перший учасник якої заступить за середню лінію, яка розділяє команди. Змагання проводиться кілька разів.

Для уболівальників (додатковий конкурс).

Медсестри

В цьому конкурсі головним чином беруть участь дівчата. Треба пояснити, що жінки мають піклуватись про солдатів. І щоб бути готовими до всього - будемо вчитися бинтувати поранених солдатів.

Кожна дівчинка підходить до хлопця, який сидить перед нею на стільчику. В руках у кожної по моточку бинтика. По команді ведучого вони починають бинтувати голови хлопцям. Хто перший впорається - той і переможець.

Журі підводить підсумки. Нагородження переможців.

Переглядів: 1063 | Додав: Учитель | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів

Copyright Shurino © 2024